Kilo Egzersizle Artar mı?

Obe zite ile mücadele eden bazı kişiler vakitlerinin önemli bir kısmını egzersize ayırmalarına rağmen kilo veremezler.Değil kilo vermek , kilo bile alırlar..Bunun başlıca sebebi;

 

nasıl olsa spor egzersiz yapıyorum deyip diyeti bozmaktır. Gerek yediği miktara , gerekse kalori hesabının kısıtlamasına dikkat etmeyince egzersiz zayıflama değil kilo alma aracı olur.

 

Egzersize rağmen kilo almada bir yanlışta egzersizin zamanının ve planının iyi olmayışıdır. Sabah kahvatısını pas geçip ya da yetersiz yapıp ardından giriştiğiniz yoğun egzersiz , sizi öğlene kadar ' doymaz ' bir hale getirir.Öğlen öğününde ne ve ne kadar bulursanız yutarsınız. Ayrıca kan şekerinizin düşmüş olması glisemik endeksi yüksek gıdaları tüketmenize neden olur.

 

Aynı sorun akşam yapılan egzersizlerde de önümüze çıkmaktadır. Akşam egzersizleri öncesi hazmı kolay ,yağı düşük ,katkısız gıdalarla atıştırmadan sonra yapılmalı. Egzersizden sonra da saat 20.00'den sonra olmamak koşuluyla hafif bir şeylerle erken uyumalıdır.

 

Diyet ürünü olarak rahatlıkla ve dilediğiniz kadar kullanabileceğiniz,bir paketinin bile yeterli gelebileceği THİN THİNK ürünleri akşam planlanan egzersizlerin öncesinde de ,sonrasında da rahatlıkla kullanabileceğiniz özelliktedir.

 

Op.Dr Adem Yücel

 

ÜRÜNLERİMİZE BURDAN ULAŞABİLİRSİNİZ

Ürünlerimizin Bulunduğu Mağazalar


TÜRKİYE GENELİ GÖNDERİ

Ücretsiz Kargo

KOLAY İADE

İade sebebiniz ne olursa olsun zorluk çıkarmıyoruz.

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.

EN UYGUN FİYATLAR

Katkısız diyet ürünlerimizi uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

Copyright © 2020 | Thin Think - Sağlıklı Diyet Ürünleri Tüm Hakları Saklıdır.

 iz ajans